Který český herec je nejlepší?
Hlas můžete dát 1x každému kandidátovi v každé kategorii, jednou za 24 hodin. Po rozkliknutí můžete přidat komentář. Klikání je hlídané dle IP adres. Vítěz dle hlasů je zrovna ten, který je 1. v pořadí. Řazení kandidátů je od největšího počtu hlasů, po nejmenší počet hlasů.hlas

Světelné reklamy

Světelné reklamy: Díky své potřebě financování pro reklamu nabízí Wired.com uživatelům dva způsoby přístupu k obsahu bez blokování reklam. Návštěvníci je mohli zadávat na whitelist, nebo darovat dolar za ad-free zážitek. Hubspot sdílí, že Forbes a Washington Post žádají uživatele blokátorů reklam, aby se přihlásili a zaregistrovali pro přístup k jejich obsahu.

Guardian mezitím nadále poskytuje uživatelům přístup k obsahu světelné reklamy a zároveň je méně prominentní. Jakmile je tento koncept chápán, inzerenti by měli zvážit způsoby, jak najít kvalitní reklamní bloky prostřednictvím programu, aby se předešlo blokování reklam.

Světelné reklamy

Digitalizace světelné reklamy souvisí se sociální doménou uživatele. S tím on-line obchodníci musí přehodnotit, jak sdělit své poselství s cílem dosáhnout vyššího přijetí. Nedávný průzkum eMarketer ukázal, že více než 50 % uživatelů internetu na celém světě v roce 2017 blokuje reklamy a cituje reklamy, které mají být otravné nebo irelevantní.

Mezitím, 47 % z těchto stejných respondentů uvádí, že reklamy jsou příliš rušivé. Dnešní technologické schopnosti, umožňují značkám, že tak mohou řešit problémy blokátorů reklam. To umožňuje distribuci kampaní uživatelům, kteří se vyhnou přerušení toku dat. S nativní programovou a dynamickou optimalizací kreativity mohou reklamní kampaně najít cestu k příslušnému uživateli, který místo impulzivního blokování reklam vyvolá zájem o zprávu o značce.

 

Poslední komentáře

 • Jiří Krampol

  Dobroslav Picek
  Jeden z mála herců kteří rozdávají radost .Vlastenec který se nebojí říkat pravdu.....

  Číst dále...

   
 • Viktor Preiss

  Dobroslav Picek
  Jeho role byla vždy na profesionální úrovni je to hvězda první velikosti, vážím si tohohle skromného ...

  Číst dále...

   
 • Ivan Trojan

  Jana Rosůlková
  Herec skvělý. Ale myslela jsem, že je i rozumný jako člověk..Jenže je jedním z těch, jejichž účast ...

  Číst dále...

   
 • Petr Nárožný

  Jana Rosůlková
  Skvělý herec , moudrý , s vytříbeným ,osobitým smyslem pro humor.

  Číst dále...

   
 • Karel Roden

  bara.drancakova@gmai
  je super herec :D

  Číst dále...

Absolutuní vítěz

Nej herec ČR 30+

Nej herec do 30 let

Nej bavič ČR

Nej herec v nebi